Buradasınız

BAŞKANLIĞIMIZDAN İLÇE ZİYARETLERİ

BAŞKANLIĞIMIZDAN İLÇE ZİYARETLERİ

Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimizin katılımı ile 15.05.2015 tarihinde Beyşehir Vergi Dairesi Müdürlüğü ve Hüyük Malmüdürlüğü'ne günü birlik çalışma ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu program kapsamında Beyşehir Kaymakamı Sn. Muzaffer BAŞIBÜYÜK, Beyşehir İlçe Emniyet Müdürü Sn. Mustafa DEMİRGÜL'ün katılımıyla Vergi Rekortmeni Sn. Kamil AKKANAT'a teşekkür plaketi verildi. Ayrıca Hüyük Kaymakamı Sn. Bayram TÜRKER, Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Sn. Hacı GÖNÜLAL ve Hüyük Malmüdür V. Ahmet MADEN ziyaret edildi.


Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimizin katılımı ile 12.05.2015 tarihinde Ilgın Vergi Dairesi Müdürlüğü ve Doğanhisar Malmüdürlüğü'ne günü birlik çalışma ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu program kapsamında Ilgın Kaymakamı Sn. Yücel GEMİCİ, Ilgın Bel. Bşk. Sayın H. İbrahim ORAL, Ilgın Malmüdür V. Sn. Süleyman YÜCE, Ilgın Vergi Dairesi Müdür V. Sn. İsmail GEZİ ve Doğanhisar Malmüdür V. Yusuf AKSOY ziyaret edildi.


Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimizin katılımı ile 06.05.2015 tarihinde Karapınar Malmüdürlüğü ve Emirgazi Malmüdürlüğü'ne günü birlik çalışma ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu program kapsamında Karapınar Kaymakamı Sn. Ramazan YILDIRIM, Bel. Bşk. Mehmet YAKA, Bel. Bşk. Yrd. Sn. Emre ÖZSOY, Tic. San. Odası Bşk. Sn. Mustafa K SÖZEN, Ticaret Borsası Bşk. Sn. Nazım SEZER, Ziraat Odası Bşk. Sn. Durmuş ÜNER, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bşk. Sn. Mustafa ZENGİN, Akparti ilçe Bşk. Sn. Nadi TARTAN, KAR-YEM Müdürleri İsmail YAZGAN, Muhittin BAYIR, Ahmet KARABACAK ve KAR-YEM Yön. Kur. Üyesi Mali Müşavir ve Bel. Mec. Üyesi Mustafa AŞIROĞLU ziyaret edildi.

Emirgazi ziyaretinde ise Emirgazi Kaymamı Sn. Saadettin DOĞAN ve Emirgazi Malmüdür V. Sn. Selçuk BALDAN ziyaret edildi.


Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimizin katılımı ile 08.04.2015 tarihinde Altınekin Malmüdürlüğü, Sarayönü Malmüdürlüğü ve Kadınhanı Malmüdürlüğü'ne günü birlik çalışma ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu program kapsamında Altınekin Kaymakamı Sn. Haydar KÖKTAŞ ve Sarayönü Kaymakamı Sn. Harun YÜCEL ziyaret edildi.