Buradasınız

MALİYE BAKANIMIZ SAYIN NACİ AĞBAL'DAN MÜKELLEFLERİMİZE TEŞEKKÜR BELGESİ

MALİYE BAKANIMIZ SAYIN NACİ AĞBAL'DAN MÜKELLEFLERİMİZE TEŞEKKÜR BELGESİ

03.03.2016 - PERŞEMBE

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgeleri Sayın Valimiz Muammer EROL'un katılımlarıyla, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN, Sn Tayfun SOYSAL ve Sn Eyüp YILMAZ tarafından Safa Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa BÜYÜKEĞEN, Konya Çimento San. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Kadir BÜYÜKKARA, Ömer Atiker Mim. Müh. İnş. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali ATİKER' e sunulmuştur.


04.03.2016 - CUMA

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgeleri, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN, Sn Tayfun SOYSAL ve Sn Eyüp YILMAZ tarafından Aydın Ünlüer Tur. Gıda Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Enes ÜNLÜER, Konya Şeker San. Tic. A.Ş. Ceosu Sayın Ahmet UYSAL'a sunulmuştur.


07.03.2016 - PAZARTESİ

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok gelir vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN, Sn Tayfun SOYSAL tarafından Sn Abdullah KÜÇÜKER' e sunulmuştur.


11.03.2016 - CUMA

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok gelir vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN ve Sn Eyüp YILMAZ tarafından Sn M. Levent BULGURCU' ya sunulmuştur.