Buradasınız

MÜKELLEF ZİYARETLERİMİZ

MÜKELLEF ZİYARETLERİMİZ

26. Vergi Haftası Kutlama Programı ziyaretleri kapsamında 19.03.2015 Perşembe günü Sayın Valimiz Muammer EROL, Ticaret Borsası Eski Başkanı Sayın Muhammet Uğur Kaleli'nin katılımlarıyla Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz ile birlikte, TOSUNOĞLU ( BÜROTİME ) MOBİLYA SAN. VE TİC LTD. ŞTİ. zİyaret edilerek teşekkür belgesi ve hediyeleri takdim edilmiştir.


26. Vergi Haftası Kutlama Programı ziyaretleri kapsamında 06.03.2015 Cuma günü Sayın Valimiz Muammer EROL, Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz ile birlikte, Hekimoğlu Un Fab. Tic ve San. A.Ş., Atiker Metal İth. İhr. ve İml. San. Tic. A.Ş. ve Süleyman Yıldızoğlu zİyaret edilerek teşekkür belgesi ve hediyeleri takdim edilmiştir.


26. Vergi Haftası Kutlama Programı ziyaretleri kapsamında 20.03.2015 Cuma günü Vali Yardımcımız Sayın Mehmet ÜNAL, Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz ile birlikte, Safa Tarım A.Ş., ve Konya Çimento San. Tic. A.Ş. zİyaret edilerek teşekkür belgesi ve hediyeleri takdim edilmiştir.