Buradasınız

MÜKELLEF ZİYARETLERİMİZ

MÜKELLEF ZİYARETLERİMİZ

03.03.2016 - PERŞEMBE

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgeleri Sayın Valimiz Muammer EROL'un katılımlarıyla, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN, Sn Tayfun SOYSAL ve Sn Eyüp YILMAZ tarafından Safa Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa BÜYÜKEĞEN, Konya Çimento San. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Kadir BÜYÜKKARA, Ömer Atiker Mim. Müh. İnş. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali ATİKER' e sunulmuştur.

04.03.2016 - CUMA

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgeleri, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN, Sn Tayfun SOYSAL ve Sn Eyüp YILMAZ tarafından Aydın Ünlüer Tur. Gıda Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Enes ÜNLÜER, Konya Şeker San. Tic. A.Ş. Ceosu Sayın Ahmet UYSAL'a sunulmuştur.

07.03.2016 - PAZARTESİ

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok gelir vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN, Sn Tayfun SOYSAL tarafından Sn Abdullah KÜÇÜKER' e sunulmuştur.11.03.2016 - CUMA

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok gelir vergisi veren mükelleflere verilmek üzere, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn Veysel BOSTAN ve Sn Eyüp YILMAZ tarafından Sn M. Levent BULGURCU' ya sunulmuştur.02.05.2016 - PAZARTESİ
Konya Ekonomi Ödülleri Programında ödül alan mükelleflerimize verilmek üzere, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, SGK İl Müdürlüğü ile Başkanlığımız tarafından hazırlanan Teşekkür Belgesi ve Hatıra fotoğrafı Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sn. Behzat ER ve Sn. Kerim ASLAN tarafından Safa Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa BÜYÜKEĞEN ve Konya Çimento San. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Kadir BÜYÜKKARA 'ya takdim edilmiştir.

Undefined